Nabízíme pronájem rodinného apartmánu v novém bezbariérovém domě v rekreační oblasti Velké Karlovice, místní část Leskové.

Toto místo je ideální pro prožití klidné, ale i aktivní dovolené nejen v zimním a letním období. Možnosti vyžití v blízkém okolí:

 

-  přímo u domu je Ski areál Razula se sjezdovkou s možností umělého zasněžování a večerního lyžování.V blízkém okolí se nachází mnoho dalších sjezdovek (např. Soláň, Kohútka, Machůzky, Karolinka).

Mimo lyžařskou sezónu je ve Ski areálu Razula provozován dětský park RAZULÁK se spoustou atrakcí pro Vaše děti a příjemným posezením pro jejich doprovod.

skiareal.jpeg razulak-2.jpg razulak.jpeg

 

-  v místě vede cyklostezka Bečva. Od pramenů Rožnovské a Vsetínské Bečvy až po soutok s Moravou máte na 160ti km možnost poznávat pamětihodnosti, přírodní krásy, lidové tradice i místní speciality Valašska, Moravské brány a Hané. Bezpečné a komfortní stezky sledující tok Bečvy, jsou jako stvořené pro cyklisty a in-line bruslaře každého věku, ale využít je mohou i vozíčkáři, turisté a běžkaři. Bližší informace na www.cyklostezkabecva.com

cyklostezka-becva-mapa.jpg cyklostezka-becva1.jpg cyklostezka-becva2.jpg cyklostezka-becva3.jpg

 

-  v obci se nachází koupaliště

koupaliste.jpg koupaliste-2.jpg

 

-  milovníci golfu ocení blízkost golfového hřiště

mapa-golfove-hriste.jpg golf.jpg

 

-  pro relaxaci lze využít wellness služeb a bazénů v některém z okolních hotelů

 

-  v této části obce je obchod se smíšeným zbožím, další obchody jsou pak v centru obce

 

-  restaurace